Extra informatie
Artikelnummer | I14480S |
---|---|
Ean-code | 8712746156959 |
Familie | Onderdeel / Glas |
Merk | Mexlite |
Kleur | Transparant |
Materiaal | Glas |
Doos 1 lengte in cm | 10 cm |
Doos 1 breedte in cm | 10 cm |
Doos 1 hoogte in cm | 10 cm |
Product gewicht inclusief verpakking | 0.5 kg |
Garantie | 2 jaar |
Product bestaat uit aantal collie | 1 |
Matglas I14480S Ø72 mm
Het glas I14480S met een diameter van 72 mm is speciaal ontworpen voor het bovenlicht van de Steinhauer vloerlampen 7500BR, 7500ST en 7500ZW. Dit matte glas voorkomt direct inkijk in de lichtbron aan de bovenzijde van de lamp en zorgt voor een zachtere, comfortabelere lichtbeleving zonder hinderlijke schittering.
Gegevens
Het subtiele ontwerp sluit perfect aan op de stijlvolle uitstraling van de 7500-serie en draagt bij aan zowel het visuele comfort als de afwerking van de lamp. Ideaal als het originele glas ontbreekt of beschadigd is geraakt.
Dankzij de losse onderdelenvoorraad van Steinhauer kies je voor een duurzame oplossing die de levensduur van je armatuur verlengt.
Let op: het vervangen van glasdelen mag je zelf doen. Bij vervanging van elektronische onderdelen vervalt de garantie. Steinhauer biedt standaard twee jaar garantie op alle armaturen en onderdelen. Reparaties buiten de garantieperiode zijn mogelijk tegen vergoeding van onderdelen, arbeid en transportkosten.